Academia Heiwa
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Academia Heiwa este o academie luxoasa si spatioasa, impartita in doua clase : clasa de zi si clasa de noapte. In clasa de zi invata oamenii iar in clasa de noapte ... vampirii.
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Just another lunch

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Alexis Katherine Prye

Alexis Katherine Prye


Mesaje : 3
Data de inscriere : 23/06/2011

Just another lunch Empty
MesajSubiect: Just another lunch   Just another lunch EmptyJoi Iun 23, 2011 9:03 am

Alex impinse usa cantinei strecurandu-si corpul inauntru. Camera zumzaia, intr-un colt fete barfin in altul fotbalisti injurand, nimic nu era o aleger potrivita, probabil Alex era diferiat, ea cu sigurata se simtea diferita, exclusa. In final pasi spre o masa goala dintr-un colt indepartat, probabil plasticul albastru din care este confectionata ii va tine de urat, daor probabil.
Sus In jos
Adelaide van Hausen
Admin
Adelaide van Hausen


Mesaje : 223
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 25
Localizare : Aici, acolo sau dincolo :->

Just another lunch Empty
MesajSubiect: Re: Just another lunch   Just another lunch EmptyVin Iun 24, 2011 8:01 am

Adele intra plictisita in cantina si isi lua ceva de mancare.
Privi in jur, nestiind unde sa se aseze. Era o zi foarte proasta pentru ea. Se certase cu toti cei pe care ii considera prieteni, insa chiar nu voia sa stea singura.
Sus In jos
https://heiwa-academy.forumgratuit.ro
Ruky Asoto
Admin
Ruky Asoto


Mesaje : 167
Data de inscriere : 10/06/2011
Varsta : 25
Localizare : Chiar aici

Just another lunch Empty
MesajSubiect: Re: Just another lunch   Just another lunch EmptyDum Iun 26, 2011 8:47 am

Ruki se trezise devreme si se gandea sa manance ceva.A intrat in cantina si s-a asezat la o masa.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Just another lunch Empty
MesajSubiect: Re: Just another lunch   Just another lunch Empty

Sus In jos
 
Just another lunch
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Academia Heiwa :: Academia Heiwa :: Cantina-
Mergi direct la: